Informace o nás

Hlavní činností společnosti Car and truck s.r.o. je autoservis pro osobní a nákladní vozidla, odtahová služba pro osobní a nákladní vozidla. V roce 2009 jsme stávající služby rozšířili o sanančí práce po dopravních nehodách, kdy v roce 2011 jsme se stali partnerem pro ŘSD na  dálnici D1.

Současné technologické vybavení společnosti Car and truck s.r.o. umožňuje provádění věškerých prací na vysoké úrovně splňující technologické postupy dané výrobci jednotlivých typů vozidel. 

V roce 2011 jsme rozšířili vozový park o nové moderní univerzální odtahové vozidlo podle nejnovějších trendů v oblasti odtahů nákladních vozidel.

06/13 jsme rozšířili vozový park o nové odtahové vozidla VW fitzel určený pro rychlou a levnou přepravu osobní a dodávkových vozidel. Vozidlo je určené pro 6 osob včetně řidiče má ložnou plochu 5,4 metrů a šířkou 2 metry. Vozidlo má nízký nájezdový úhel díky, kterému je schopné odvést i speciální vozidla. V případě potřeby převozu vozidla nebo nákladůu nás prosím kontaktujte na tel. 602725575

 

01/2012  zakoupené nové vozidlo Volvo Fe , délka plošiny: 6,5m, šířka 2,5m zadní naviják 10t, hydraulická ruka 9 tun dosah 10m, přední naviják tah 6,4 t, odtahové brýle nosnost 8t.